contact us

Haas Factory Outlet - Polska


Abplanalp - wyłączny dystrybutor w Europie Środkowo-Wschodniej


ul. Kostrzyńska 36
02-979 Warszawa
Polska
Tel. +48 (22) 379-44-00
hfo@haas-poland.pl
 
 
 
Haas Factory Outlet - Polska
Abplanalp - wyłączny dystrybutor
w Europie Środkowo-Wschodniej
Serwis

USŁUGI I WSPARCIE - HAAS FACTORY OUTLET

Haas Factory Outlet Division of Abplanalp prowadzi 100% własny serwis. Nasi pracownicy przyjeżdżają do Klienta w pełni wyposażonymi samochodami serwisowymi i w ponad 90% przypadków zapewniają skuteczną naprawę maszyny już przy pierwszej wizycie, gdyż w odróżnieniu od wielu innych konkurencyjnych serwisów na rynku są przeszkoleni i certyfikowani kompleksowo w obszarach elektroniki, mechaniki oraz sterowania obrabiarki (nie korzystamy z out sourcingu serwisu).

Dogodny kontakt telefoniczny lub internetowy

Z naszym Działem Obsługi można skontaktować się telefonicznie lub przez internet. Wszystkie prośby i zapytania będą kierowane bezpośrednio do Działu Obsługi, który szybko zajmie się Państwa problemem.

Telefon: +48 22 379 44 00, #2
serwis@abplanalp.pl

Wystarczy jedno wezwanie

W firmie Haas mówimy, że nasi klienci zarabiają pieniądze produkując wióry. Dzięki naszemu elitarnemu zespołowi certyfikowanych techników maszyny Haas mogą "produkować wióry" bez zbędnych przestojów. Nasi pracownicy przyjeżdżają do Klienta w pełni wyposażonymi samochodami serwisowymi i w ponad 90% przypadków zapewniają skuteczną naprawę maszyny już przy pierwszej wizycie.

Konserwacja profilaktyczna: Chroń swoją inwestycję w maszyny

Olej silnikowy w Państwa samochodzie jest regularnie wymieniany, prawda? A skoro są już Państwo w warsztacie, to może by tak przy okazji przełożyć opony i sprawdzić stopień zużycia hamulców, pasków i przewodów? Prawda, że to dobry pomysł?

To samo odnosi się do obrabiarek Haas. Można znacząco wydłużyć okres eksploatacji maszyn, wykrywając potencjalne problemy zanim spowodują one konieczność kosztownej naprawy. Wystarczy zlecić autoryzowanemu technikowi serwisowemu Haas opiekę nad maszynami, co pozwoli utrzymać je w jak najlepszym stanie, a Państwu skupić się na swojej pracy i zarabianiu pieniędzy.

Aby uruchomić własny Plan Konserwacji Profilaktycznej, proszę wypełnić poniższy formularz.

Złóż zapytanie

Imię *
Nazwisko *
Firma
E-mail *
Telefon *
Fax
Adres *
Miasto *
Województwo *
Kod pocztowy *
Temat *

* Pole wymagane

Wiadomość *